Kontakt Stella Care – Vi kan kontaktes hele døgnet! - Stella Care

Kontakt

Kontakt Stella Care – Vi kan kontaktes hele døgnet!

Du er alltid velkommen til å kontakte oss hvis du har spørsmål rundt våre produkter.

Utenfor normal åpningstid er vi ikke på kontoret, men ved behov for akutt og påtrengende hjelp kan vi kontaktes døgnet rundt på (+45) 42 42 90 60. Du er også velkommen til å fylle ut skjemaet nedenfor.

14 + 6 =

The Team

Rasmus Hansen

CEO

+45 42 42 90 50

rasmus@stellacare.dk

Michael Pihl Lundberg

Customer Supporter

+45 42 42 90 60

michael@stellacare.dk

Cecilie K. Poulsen

Customer Supporter

+45 42 42 90 60

cecilie@stellacare.dk

Mie Sofie Madsen

International Sales Manager

+45 42 90 90 51

mie@stellacare.dk

Mary Svartzengren

Marketing & Branding

+45 92 15 90 60

mary@stellacare.dk

Annbrith V. Anthonsen

Personal assistant

+45 92 82 90 50

ava@stellacare.dk

Søren S. Christiansen

CTO

+45 42 42 90 70

sc@stellacare.dk

Johannes Hartby

Software Developer

+45 61 42 90 70

johannes@stellacare.dk

Esben Dalgaard

Software Developer

+45 42 90 90 78

esben@stellacare.dk

Daniel B. Andreasen

Software Developer

+45 92 82 90 70

daniel@stellacare.dk

Theis Jensen

Internship

Vanlige spørsmål

24/7 telefonservice

Det er viktig for oss at kundene våre aldri står alene når de har bruk for hjelp. Derfor kan du ringe til oss døgnet rundt, alle dager i uken.

Vi tilbyr full support

At vi tilbyr full support betyr at vi står for all praktisk håndtering av GPS-ene. Det gjelder utskiftning, tilkobling til telefoner, opprettelse av geofence og endringer i oppsett. Hvis dere selv ønsker å stå for håndteringen, hjelper vi dere også gjerne å komme i gang med dette.

Høy datasikkerhet

Vi legger stor vekt på at dataene til kundene våre er beskyttet. Vi har derfor i samarbeid med en jurist tatt stilling til hvordan vi best mulig håndterer dataene våre på en sikker måte.

Brukervennlig system

Det er viktig at systemet er enkelt og intuitivt å benytte, spesielt i stressende situasjoner hvor en person har blitt borte. Derfor har vi stort fokus på at systemet vårt skal være brukervennlig, og er utviklet i samarbeide med brukerne våre.

Hurtig levering

Hvis du tar kontakt med oss innen kl. 16 på hverdager, garanterer vi at produktet blir sendt avsted samme dag. Typisk vil pakkene nå frem dagen etter.

Ingen ekstra omkostninger

Vi har ingen skjulte ekstrakostnader. Alt forbruk forbundet med GPS-ene og bruk av vår 24/7 support er inkludert i prisen. Det finnes heller ingen kostnader i forbindelse med endringer i oppsett eller begrensning på antall alarmer fra GPS-en.

Meld deg på til vårt nyhetsbrev

Nyhetsbrevet vårt utgis ca. 6 ganger i året. I nyhetsbrevet får du den nyeste kunnskapen om teknologien vi bruker til sporing av demente, som for eksempel appen vår til sporing av bortkomne demente og nytt om dem som arbeider med demente, for en lettere hverdag.