Om oss - Lokaliseringsenheter i vakker design - Stella Care

Lokaliseringsenheter

Lokaliseringsenhetene fra Stella Care løser et samfunnsmessig problem ved å
bruke og videreutvikle kjent teknologi slik at den kan brukes til andre formål
enn opprinnelig tiltenkt.

Våre lokaliseringsenheter skiller seg fra våre konkurrenters enheter ved:

  • At våre lokaliseringsenheter er designet slik at de kan bæres med verdighet av den demente personen. Våre klokker er designet slik at de ikke ligner et stigmatiserende hjelpemiddel. Det skaper verdi for brukeren og sikrer at den demensrammede har lyst til å bære hjelpemidlet.
  • Å ha et GPS-system for personer med demens som er utviklet med hjelp fra brukerne og derfor er meget enkelt å bruke. Det brukes fra en app på en mobiltelefon.
  • At vår app automatisk gir beskjed til brukeren hvis noe er galt. Eksempelvis hvis en GPS-tracker slås av eller hvis batterinivået er lavt. Og naturligvis slår appen alarm når den demente personen forlater området.
  • AAt vi hele tiden forbedrer og videreutvikler systemet vårt. Siden vi har utviklet det selv, har vi også mulighet til å lage forbedringer som våre konkurrenter ikke kan lage.

Vi støtter Alzheimer foreningen

Hos Stella Care synes vi at Alzheimer-foreningens arbeid er prisverdig. Derfor støtter vi foreningen i å sikre bedre vilkår for demente og deres pårørende.

Alzheimer foreningen

Medlem af danish care

Danish Care

The Team

Rasmus Hansen

CEO

+45 42 42 90 50

rasmus@stellacare.dk

Michael Pihl Lundberg

Customer Supporter

+45 42 42 90 60

michael@stellacare.dk

Cecilie K. Poulsen

Customer Supporter

+45 42 42 90 60

cecilie@stellacare.dk

Mie Sofie Madsen

International Sales Manager

+45 42 90 90 51

mie@stellacare.dk

Mary Svartzengren

Marketing & Branding

+45 92 15 90 60

mary@stellacare.dk

Annbrith V. Anthonsen

Personal assistant

+45 92 82 90 50

ava@stellacare.dk

Søren S. Christiansen

CTO

+45 42 42 90 70

sc@stellacare.dk

Johannes Hartby

Software Developer

+45 61 42 90 70

johannes@stellacare.dk

Esben Dalgaard

Software Developer

+45 42 90 90 78

esben@stellacare.dk

Daniel B. Andreasen

Software Developer

+45 92 82 90 70

daniel@stellacare.dk

Theis Jensen

Internship

Meld deg på til vårt nyhetsbrev

Nyhetsbrevet vårt utgis ca. 6 ganger i året. I nyhetsbrevet får du den nyeste kunnskapen om teknologien vi bruker til sporing av demente, som for eksempel appen vår til sporing av bortkomne demente og nytt om dem som arbeider med demente, for en lettere hverdag.